[Přidání odkazu]
 
[Zobrazit katalog]
Obsah: KATALOG >>> S P O R T >>> sportovni_instituce
 
 
ODKAZY: V této sekci bylo nalezeno: 5 záznamů
 
 • eCho - více než sportovní magazín    kvalita úprava   dostupnost
 • Echo je sportovní magazín, který vychází každou středu. Podtitul "Víc než sportovní magazín", nejpřesněji vystihuje celkové zaměření časopisu. Jde o obrazový týdeník orientovaný na veškeré sportovní dění v Čechách i ve světe s lehkým přesahem do dalších oblastí ryze "mužského světa". Tím jsou myšleny například materiály z oblasti počítačů, high tech, outdoorového vyžití, volného času, adrenalinových sportů, sportovní módy, jinými slovy řečeno vše, co zajímá současného moderního muže.
  http://www.iecho.cz
   
 • Tenisová škola ESO    kvalita úprava   dostupnost
 • Tenisová škola pro děti, mládež i dospělé. V naší nabídce naleznete individuální tréninky, skupinové tréninky a možnost sparingů. O letních prázdninách pořádáme tenisové kempy. Možnost výuky v anglickém nebo německém jazyce.
  http://www.tseso.cz
   

  Kamera - HORA ŘÍP

  POČASÍ NA PODŘIPSKU

  TEPLOTA

  SRÁŽKY

  Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz