ČLÁNKY
Prohlídka Kláštera sester premonstrátek v Doksanech (Hora Říp a okolí - Aktuální dění) Autor: MUDr. Ondřej Krajník
2007-10-09 22:25:23 Četlo: 3584 0 komentářů

V sobotu 6. 10. 2007 se sešlo 30 zájemců o prohlídku Kláštera sester premonstrátek v Doksanech/ na fotografii otevírá Páter Anselm Kříž románskou kryptu/ a obdivovalo historii i současnost tohoto kulturního klenotu na Podřipsku. Spolek Říp děkuje řádovým sestrám i panu páterovi za umožnění této téměř 2 hodinové prohlídky.

Tento výlet byl letos spolkovým výletem č. 5 a my na konci roku na stránkách Podřipsko.cz poděkujeme všem osobám, které se o zpřístupnění jinak nedostupných památek na Podřipsku v roce 2007 zasloužily.

Přidat komentář může pouze přihlášený uživatel.

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz