AKTUALITY
Výletní loď Porta Bohemica 2008-05-11 20:36:07

V neděli 11. 5. 2008 přesně podle jízdního řádu pokračovala dlouho očekávaná pravidelná lodní doprava na trase Roudnice n. L.- Litoměřice.

V květnu, červnu, září a říjnu bude výletní loď Porta Bohemica na této trase jezdit každý pátek a neděli, v červenci a srpnu ve středu, v pátek a v neděli.

Odjezd z Litoměřic

9:00 hod

Příjezd do Roudnice n. L.

12:00 hod

Odjezd z Roudnice n. L.

13:00 hod

Příjezd do Litoměřic

15:30 hod

Cena: 140 Kč

Mládež 6-15 let/ v doprovodu rodičů/ sleva 50%

Důchodci, studenti sleva 5%

Skupiny nad 30 osob a školní výlety rovněž slevy.

 

Ve 13:48 hod se loď Porta Bohemica vydává od plavebního kanálu v Roudnici n. L. směrem na Židovice, Černěves, Hrobce, Libotenice, Lounky a dále Litoměřickem do Litoměřic. Všechny vyjmenované obce leží na Labské cyklotrase, loď za poplatek 20 Kč sveze i kola, a tak se těšme na některou další zastávku výletní lodi mezi Roudnicí n. L. a Litoměřicemi.

 V ostatních dnech pokračuje loď Porta Bohemica na trase Litoměřice, Lovosice, Píšťany, Velké Žernoseky, od června pak až do Ústí nad Labem a zpět.

 

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz