AKTUALITY
Hudební událost roku na Podřipsku 2008-02-28 13:30:34

Hudební událost roku na Podřipsku se odehraje za těmito dveřmi (kinosál roudnického zámku) dne 19. 03. 2008 od 19: 00 hod. a vstupné je 80 Kč.
Jitka Čechová,

roudnická rodačka, zahájí 45. ročník Roudnického hudebního jara svým klavírním koncertem.

Jitka Čechová studovala klavír na pražské konzervatoři u Jana Novotného, AMU ve třídě Petra Toperczera a postgraduálně v Paříži u Eugena Indjice a Freiburgu u Vitalije Berzona. Vystupovala v mnoha evropských i zámořských zemích a na prestižních festivalech (Graz, Paříž, Baden-Baden, Frankfurt, Ticino Musica, Pražské jaro, Bodensee Festival ad.). Hraje ve Smetanově triu. V roce 2005 získala se Smetanovým triem ocenění BBC za skladbu měsíce a od roku 2006 nahrává se Supraphonem klavírní dílo Bedřicha Smetany.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz