AKTUALITY
Hlasujte prosím pro Jitku Čechovou 2017-01-31 21:44:22
Vážení a milí přátelé,

dovolte, abychom se s vámi podělili o radost z mimořádného úspěchu Smetanova tria, které bylo již podruhé v historii nominováno na cenu BBC Music Magazine - Chamber Award 2016 (nejlepší komorní CD v roce 2016).

Kompletní nahrávka trií Bohuslava Martinů je oslavou české hudby 20. století a nominace naší nahrávky napomáhá k dalšímu zviditelnění odkazu Bohuslava Martinů na mezinárodní scéně.

Do 24. 2. 2017 probíhá celosvětové hlasování, která ze 3 nominovaných nahrávek získá tuto prestižní cenu. Váš hlas, kterým podpoříte českou hudbu, může být právě tím rozhodujícím. 

Hlasujte, prosím, zde: http://awards.classical-music.com/  (kategorie Chamber Award).

V příloze naleznete tiskovou zprávu Supraphonu a pod odkazem https://www.youtube.com/watch?v=twNN9O9VZiY&feature=youtu.be

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz