AKTUALITY
Sbor pro zřízení Podřipského divadla 2016-02-26 21:55:26

Na dnešním veřejném zasedání Komise pro záchranu roudnického pivovaru v GMU v Roudnici nad Labem byl založen

" Sbor pro zřízení Podřipského divadla v Roudnici nad Labem"

s cílem postavení nového multifunkčního kulturního sálu v areálu roudnického pivovaru s cílem vrátit do Roudnice nad Labem výstavní plesový sál, divadelní sál, kongresový sál a kinosál pod jednou střechou.

Současně byl vyhlášen záměr vypsání veřejné sbírky na stavbu Podřipského divadla.

Prosíme všechny podporovatele myšlenky postavení Podřipského divadla, aby se hlásili členům přípravného výboru- MUDr. Ondřej Krajník, PhDr. Alena Potůčková, Ing. Arch. Petr Janoš, Ing. Marie Lutková, MgA. Jiří Brodský, Veronika Leová, Jaroslav Platil. Sbor pro zřízení Podřipského divadla má ke dnešku 24 členů a řídí se principy fungování Sboru pro postavení Národního divadla v Praze, který začal fungovat v roce 1851 a výsledkem jeho práce je nám všem známá skvělá budova Národního divadla. Lidé, hlaste se za členy našeho nového spolku- Sbor pro zřízení Podřipského divadla v Roudnici nad Labem a pomozte vybudovat na Podřipsku to, o co se marně snažily minulé generace.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz