AKTUALITY
Jana Štěrbová v galerii 2013-11-15 16:17:10
MUSICA  SERIA - koncert Jany Štěrbové v GMU v Roudnici nad Labem dne 14. 11. 2013 
 
Výborný kulturní zážitek připravila operní pěvkyně podřipskému publiku již opakovaně. Letos bylo její představení zpestřeno hostujícím vystoupením klarinetisty Matouše Kopáčka s klavírním doprovodem p. uč. Kolaříkové. Krásná souhra klarinetu a klavíru se publiku velmi líbila.
Dále pokračovala zpěvačka Jana Štěrbová se svým klavírním doprovodem Jany Jassmíny.
Italští mistři 17. století vyplnili první polovinu koncertu a mistři německého baroka 18. století obstarali druhou polovinu. Závěr patřil skladbě Antonína Dvořáka z cyklu Biblické písně. Vystoupení gradovalo, plný sál nadšeně aplaudoval a v přídavku byl překvapen přetěžkou arií z Fantomu opery, která koncert důstojně uzavřela. Jak jsme se dozvěděli je Jana Štěrbová již ve 3. kole konkurzu na obsazení role v pražském nastudování Fantomu opery. Přejeme jí, aby uspěla mezi posledními 60 zájemci. Děkujeme vystupujícím a zejména hlavní solistce za nevšední zážitek, její soustředěný a přitom uvolněný výkon diváci vysoko ocenili dlouhými ovacemi. Těšíme se na další vystoupení Jany Štěrbové v Roudnici nad Labem.
 

Jana Štěrbová

Zasloužené ovace si Jana Štěrbová vychutnala v Roudnici nad Labem již čtvrtým rokem.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz