AKTUALITY
Narození prvního miminka 2013-08-22 21:11:28

Je to neuvěřitelné, ale blíží se narození prvního miminka ve znovuotevřené roudnické porodnici. Jedním z prvních gratulantů budou zástupci spolku Říp.

Spolek Říp rozhodl na své červnové schůzi, že první miminko nejenom navštíví, ale současně i obdaruje. Miminko dostane knížku Podřipsko- průvodce, mapu Podřipska a samolepku Podřipsko na auto rodičů.

 

Miminko

Ilustrační foto- miminko na obrázku se narodilo v roce 2009 a po prázdninách se chystá do mateřské školy.

Od roku 2010 má roudnická porodnice čtyři nové monitory dechu, které byly zakoupeny z výtěžku dobročinného klavírního koncertu paní Jitky Čechové na roudnickém zámku, který se konal 1. 5. 2010. Tyto monitory byly předány neonatologickému oddělení roudnické nemocnice o vánocích 2010 za spoluúčasti spolku Říp. Jsme rádi, že tyto moderní přístroje budou znovu plně využité.

 

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz