AKTUALITY
100 let ZŠ Karla Jeřábka 2013-03-27 22:31:27

Před 100 lety v roce 1913 byla otevřena nová budova Měšťanské školy v Roudnici nad Labem. Dnes v krásných prostorách školy sídlí ZŠ Karla Jeřábka a zaslouženě slaví své stoleté výročí založení.

Den otevřených dveří proběhl 24. 3. 2013, akademie pro rodiče a veřejnost proběhla 25. a 27. 3. 2013 v prostorách nové školní tělocvičny. Rodiče a přátelé školy shlédli mimo jiné i výstavku o historii školy v prostorách školní družiny a potom se již mohli dojmout při vystoupeních dětí a pedagogů během akademie. Žáci školy nacvičili např. pásmo " Kolem světa", které děti nacvičily v angličtině a diváky v něm pozdravili např. australští domorodci, hokejisté NHL na kolečkových bruslích, Harry Potter, Ron, Hermiona, nechyběl ani James Bond a mnoho dalších zajímavých postav z celého světa. Dále vystoupili žáci v latinskoamerických tancích, taneční a sportovní vystoupení si připravili i třídy prvního a druhého stupně. Skvělé intermezzo předvedl učitelský sbor, který tančil v převlecích uklízecí čety a jejich pojetí Smetanovy Vltavy je nezapomenutelné. Do další stovky přejeme škole hodně štěstí.

Akademie

Pásmo " Kolem světa" s dětmi nacvičila Mgr. Irma Hejhalová

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz