AKTUALITY
stolní tenis 2013-03-25 09:44:02

Dokázali jsme to! KBO Litoměřice "C"-TTC Roudnice "D" 7:11. Soupeř bojoval o sestup proto nastoupil v nejsilnější sestavě a Pepik Málek nás potrápil a získal čtyři body, ale nikoho dalšího takového už v sestavě nemají, proto byl tým Litoměřic odsouzen k porážce. Řekl bych, že za poměrně vyrovnaným skóre stojí naše nervozita, ale kluci to nakonec zvládli. Pavel Stanislav, Tomáš Vyskočil a Tomáš Hrádek tři body. Venca Brhovský důležitý jeden bod.

Sezonu bych hodnotil jako nad očekávání vydařenou a musím přiznat, že takový průběh jsme nikdo nečekal. V úvodu sezony jsme byli nuceni odjet k několika těžkým soupeřům pouze o třech hráčích a tato utkání jsme se štěstím zvládli, to kluky pořádně nakoplo a semklo. V dalším průběhu se k nám naštěstí přidal Tomáš Hrádek, bez kterého by se to nepodařilo. K ostatním klukům jenom slova chvály Pavel Stanislav neuvěřitelná sezona 85% úspěšnost a první místo v žebříčku jednotlivců. Kde se tenhle kluk zastaví a kde jsou jeho hranice? Nevíme a doufám, že v rozletu ho nezastaví ani KP2 v příští sezoně. Robert Laube 74% a spolehlivost sama a navíc téměř bezchybný ve čtyřhře, pouze jediná porážka a neuvěřitelných 95%. Těmto dvěma borcům zdárně sekundoval Tomáš Vyskočil 70% ve dvouhrách a též pouze jedna porážka ve čtyřhrách. Dík patří i zbytku týmu Vencům Brhovskýmu a Jarošovi kteří ubojovali důležité body.

31.3. propuknou oslavy z postupu a pro neskutečné šílenství fanynek, na utajeném místě. Proto i pro velké množství dívek a žen bych si dovolil korekci tohoto zfanatizovaného davu a na oslavy budou přizvány pouze ty které zodpovědně, podle proporcí vyberu já, kapitán.

Díky všem za podporu a v příští sezoně v KP2 se budu těšit. Doufám, že už budu zdravotně v pořádku a týmu taky trochu přispěju k dobrým výsledkům.

Kompletní výsledky zde: http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=1911

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz