AKTUALITY
Nemocnici si Podřipsko vybojovalo 2013-02-09 22:05:52

V pátek 8. 2. 2013 byla v " minutě dvanácté" podepsána nová smlouva s VZP, která znamená volnou cestu pro všechna čtyři její lůžková oddělení.  

Chirurgie a interna pokračují včetně JIP stanic 5 let.

Dětské oddělení 18 měsíců.

Gyn.- por. oddělení 18 měsíců po doložení personálního obsazení.

Co tato smlouvy znamená?

Že nespravedlivě zrušená nemocnice dokázala svou důležitost pro region a díky občanům Podřipska se v dohodovacím řízení s novým vedením VZP dokázala prosadit. Získala zpět to, co už bylo téměř ztraceno a ukázala, že proti mafiánským metodám existuje účinná zákonná obrana.

Klíčový je příchod nového primáře nebo primářky a porodních asistentek na gyn.- por. oddělení v co nejkratší době. Jednání již probíhají. A jakmile se v roudnické nemocnici narodí první miminko roku 2013 budou moci oslavy zachování nemocnice naplno propuknout.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz