AKTUALITY
stolní tenis 2013-02-01 15:45:45

23.1. Roudnice "D"- Terezín "B" 9:9. Asi zatím nejtěžší zápas ve kterém jsme byli už dost pod tlakem a i s trochou štěstí jsme urvali remízu. Za hosty zahrál skvěle Zdeněk Skrbek, který suverenně získal čtyři body. Ale naopak za očekáváním zůstal další hostující hráč Petr Slavík, kterému se utkání vůbec nevydařilo a bodoval pouze ve čtyřhře. Z našich kluků si dobře vedl Pavel Stanislav, který získal důležitý remízový bod, pro zbytek týmu také pochvala za vyrovnanost a i bojovnost jsem tam viděl.

31.1. Lovosice "B"- Roudnice "D" 8:10 Také těžký zápas, ale opět Pavel Stanislav spolu s Robertem Laubem svými posledními zápasy strhli vítězství na svou stranu a rozhodli tak o našem vítězství. Další z našeho týmu Tomáš Hrádek spolehlivé dva body a Venca Brhovský důležitý jeden bod.

Začíná se z nás stávat "lovná zvěř". Po vydařené první půlce jsme ale čekali, že po nás všichni půjdou. Proto konec ligy bude pro nás hodně těžký, ale věříme že tlak ustojíme. Máme i výhodu, že nemusíme sledovat jak bodují soupeři, protože to tzv. máme ve svých rukou.

Příští zápas hrajeme doma 6.2. s Bechlínem a tento zápas bysme měli zvládnout.

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz