AKTUALITY
Zítra Senát ČR jedná o nemocnici 2013-01-30 21:06:55

Schůze Senátu ČR zítra od 13:00 hod projedná roudnickou nemocnici. Projednávání Petice za zachování akutní nemocnice v Roudnici nad Labem bude ukončeno zítřejším hlasováním Senátu ČR o usnesení Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu a petice Senátu ČR. Senátní výbor navrhuje doporučit uzavření dlouhodobých smluv s pojišťovnami na všechna čtyři lůžková  oddělení Podřipské nemocnice na roky 2013 až 2017. Pokusíme se o tomto návrhu přesvědčit většinu senátorů. Provozovat jenom interní a chirurgické oddělení, jak navrhuje krajská pobočka VZP, by znamenalo pomalé umírání naší nemocnice.

Schůze Senátu je veřejná, pokud se Senát neusnese, že schůze nebo její část je neveřejná, zvláště mají-li se projednávat utajované otázky související s obranou nebo bezpečností státu. Projednávání návrhů zákonů a zákonných opatření je vždy veřejné. Chcete-li jednání navštívit, dostavte se prosím na recepci C1. Po projití bezpečnostním rámem Vás pracovníci recepce nasměrují do Jednacího sálu na galerii pro veřejnost.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz