AKTUALITY
stolní tenis 2013-01-13 12:07:03

9.1.2013 nám začaly odvety Okresní ligy stolního tenisu. Nás na úvod čekal nepříjemný soupeř, který se na nás vždy nabudí i když v dalším průběhu sezony s ostatnímy soupeři už tak houževnatý není. V prvním zápase loňského roku nás ale potrápil a na úvod sezony i tzv. nachytal a uštědřil nám jedinou porážku. Ale při odvetě neměl nárok, utkání jsme měli pevně v rukou a zvítězili 12-6. Zápas se nesl v tradičním duchu, celá herna proti nám. A i soupeř, družstvo "E", měl v úvodních zápasech bojovnou náladu, ale s narůstajícím skóre jeho odhodlání, jak za stolem tak v ochozech, uvadalo. Pouze Drahoš Krejza, který má náš respekt, podal výborný výkon a ziskem čtyř bodů držel několik zápasů soupeře na dostřel, ale jeho výkon nikdo další nenapodobil. Naši kluci podali vyrovnaný týmový výkon a musím zmínit Tomáše Hrádka, který se dostává na svojí dřívější úroveň a pokud mu čas dovolí nastoupit, bude pro nás platná posila.

11.1. jsme předehráli zápas Kalich Litoměřice "B"-Roudnice "D" 3-15. Jednoznačný výsledek oslabeného soupeře o dva hráče základní sestavy. Ale i mi jsme nejeli k zápasu v nejsilnější sestavě a z nedostatku náhradníků jsme museli poprvé zařadit Vencu Brhovskýho, který si vedl velice zdatně a svým výkonem si řekl o post druhého náhradníka.

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz