AKTUALITY
Reportáž o nemocnici 3.1. na ČT 2013-01-02 22:09:10

Situace kolem uzavírání akutních nemocnic v ČR je nepřehledná. VZP slíbila v memorandu se zástupci nemocnic( AČMN a AKN), že nové smlouvy s nemocnicemi uzavře do konce ledna 2013. Současně VZP slíbila, že všechny dosavadní smlouvy s nemocnicemi prodlouží do 30. 6. 2014.

Faktem je, že nemocnice od 1.1. 2013 pracují v režimu bez smlouvy a to je nestandardní. Ministerstvo zdravotnictví situaci monitoruje, zatím prý není důvod zasahovat.  

Situaci sledují i novináři, a proto natáčeli v roudnické nemocnici reportáž o životě malé nemocnice pod tlakem VZP. Jak probíhal první pracovní den roku 2013 v nemocnici, kterou VZP před 8 týdny určila ke zrušení a která se tomuto rozhodnutí několika úředníků vzepřela? Reportáž sledujte v Událostech na ČT 1 ve čtvrtek 3.1.2013 od 19:00- 19:50 hod.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz