AKTUALITY
Podřipanem roku Jana Štěrbová 2012-12-23 12:18:13

Tradiční anketa spolku Říp byla vyhlášena na výroční schůzi spolku Říp v restauraci U Faustů 21. 12. 2012. Ze 3 nominovaných MUDr. Hassana Meziana, Miroslava Kotrby a Jany Štěrbové zvítězila v hlasování členů spolku Říp Jana Štěrbová. Podřipan roku je anketa, která oceňuje osobnost, která se v kalendářním roce nejvíce zasloužila o propagaci regionu Podřipsko. Operní pěvkyně Jana Štěrbová zvítězila po uspořádání dvou koncertů v Roudnici nad Labem v roce 2012. 

Jana Štěrbová

Jana Štěrbová na koncertu " Návrat lobkowiczké hudební tradice na Roudnici", kterému aplaudovala zcela zaplněná zámecká kaple roudnického zámku dne 8. 12. 2012.

 

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz