AKTUALITY
Důležité jednání o nemocnici 2012-12-18 20:57:15

Zasedání Zastupitelstva Ústeckého kraje bude na zítřejším jednání v bodech 17 a 18 projednávat situaci v nemocnicích Ústeckého kraje. Jednání má ovlivnit postoj VZP k nemocnicím.

Hlas krajského zastupitelstva je velmi důležitý pro další budoucnost roudnické nemocnice.

Zajímavé je, že 19. 12. 1888 rozhodlo okresní zastupitelstvo Roudnické o výstavbě nové moderní okresní nemocnice. Dne 19.12.2012 bude rozhodovat o zachování roudnické nemocnice  Zastupitelstvo Ústeckého kraje- tedy na den přesně o 124 let později. Věřme, že dobrá vůle našich schopných předků bude potvrzena a tradiční akutní nemocnice se bude dále rozvíjet.

 

Jednání

Demonstrace za zachování nemocnice v Roudnici nad Labem 17.11.2012.

 

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz