AKTUALITY
stolní tenis 2012-12-14 22:21:27

7.12. Štětí "C"-Roudnice "D" 5:13 v tomto zápase se soupeř držel do stavu 4:6, ale v druhé polovině utkání již nestačil na opět výborný výkon Pavla Stanislava, kterému zdárně sekundovali Tomáš Vyskočil a velmi dobrý tří bodový Venda Jaroš. Čtvrtý člen týmu Tomáš Hrádek získal "pouze" jeden bod a se svým výkonem nebyl vůbec spokojen, ale toto bych přičítal jeho nerozehraností. Zkrátka, odehrání pouze několika zápasů v sezoně už prostě na udržení slušného standardu nestačí.

12.12. Roudnice "D"-Litoměřice"C" 16:2 poslední zápas roku 2012 kdy jsme se stali půlmistry bez ohledu na výsledky ostatních soupeřů. O našem vítězství nebylo pochyb od samého začátku. Pavel Stanislav, Tomáš Vyskočil, Robert Laube bezchybní a Vašek Jaroš, dobrý výkon a zisk dvou bodů.

Druhá polovina sezony bude těžká, ale pro nás v oslabené sestavě a prakticky bez náhradníků je už nyní nad očekávání úspěšná! Všem našim fanouškům přejeme klidné vánoce a úspěšný rok 2013, který zahájíme 9.1. s družstvem "E" které nás hned v úvodu sezony zle potrápilo.
Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz