AKTUALITY
Květinová show v Libochovicích 2007-08-06 22:43:03

Letos proběhne 13.ročník a má podtitul "Show s povolením se bavit a pomáhat". Protože je rok 007 napadlo nás samozřejmě spojení s J.Bondem a dalšími akčními i fantazijními hrdiny, kteří budou vystupovat a bavit návštěvníky, samozřejmě i antihrdinové a tak se v našich scénkách objeví jak Simsonovi, Švejk apod. tak i Xena, hrdinové z Pána prstenů. Celá pointa je v propojení divadelních scének s našimi květinami ke každé příležitosti.

Představení trvá 1,5 hodiny a pro velký zájem v loňském roce budeme hrát tři představení.(Na nádvoří zámku se vejde asi 500 lidí.) Termín: Sobota 11.8. od 15 a od 19hod, neděle 12.8. od 15hod na nádvoří Státního zámku v Libochovicích. V těchto dnech je možné ještě navštívit tradiční Svatovavřineckou pouť v Libochovicích a další pouťové zajímavosti na zámku. Protože se jedná o akci, kterou vymyslela a organizuje moje firma ANETTE, herci jsou opravdu amatéři, naše děti a přátelé, nejedná se o výdělečný podnik, ale pouze o akci s cílem propagovat květiny, ukázat něco zajímavého široké veřejnosti, neplatí se vstupné - je dobrovolné. Po dobu show ale je možné přispět dobrovolným vstupným a v neděli 12.8. zakoupit některou z kytic a tím podpořit charitativní podtext akce - výtěžek věnujeme na resuscitační odd. nemocnice Na Homolce.

V minulých ročnících jsem vždy vydražili kolem 40tis. Kč a věnovali je Klokánku Litoměřice, Hospicu Sv. Štěpána Litoměřice, Onkologické klinice v Měšicích, Nadci Mozek při Motolské nemocnici atd.

 
Více informací najdete na www.anette.cz.

Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz