AKTUALITY
Dr. Michal Horáček bojuje za nemocnici 2012-11-25 18:28:53

Projev Dr. Michala Horáčka na demonstraci za zachování roudnické nemocnice dne 17.11.2012 zcela vystihuje náladu současného Podřipska, proto ho zde znovu uvádíme:

 

Dr. Michal Horáček
„ Doufám, že náš hlas dolehne ke všeobecné zdravotní pojišťovně a k ministerstvu zdravotnictví. A nejen, že na tato zodpovědná místa dolehne, ale že tam bude přijat, jako hlas lidí, kterých se rozhodování dotýká. Mimochodem, to, že sem nikdo, vůbec nikdo z všeobecné zdravotní pojišťovny a z ministestva zdravotnictví nepřišel, to je arogance, to je zbabělost a hanba Vám. Budeme muset mluvit víc nahlas, aby nás slyšeli. A já říkám Vám orgány činné v trestném řízení a Vám političtí zástupci na krajské nebo státní úrovni: Zavírejte mafiány a ne nemocnice! Tak tedy haló všeobecné zdravotní pojišťovno a ministestvo zdravotnictví, slyšíte nás? Slyšíte nás? Slyšíte pacienty? Slyšíte pojištěnce? Slyšíte voliče? Slyšíte občany demokratického státu? Slyšíte lidi? Slyšíte- li nás, odpovězte. Slyšíte- li nás, udělejte všechno pro to, abysme o svou nemocnici nepřišli, slyšíte- li nás, slyšte, co říkáme, my tu nemocnici nedáme!!!"

 

 

 

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz