AKTUALITY
stolní tenis 2012-11-23 23:38:51

15.11. Mnetěš A-Roudnice D 6:12 poměrně snadné utkání. Výsledek mohlo ovlivnit snad jen prostředí herny, které některým našim hráčům mohlo dělat potíže (kluzká podlaha, chlad, světlo), protože Pavel Kloub z Mnetěše na všechno sám nestačil i když získal čtyři body.

21.11. Roudnice D-Třebívlice A 10:8 tak tento zápas vstoupí do dějin. Ještě se snad nestalo, aby k zápasu mezi prvním a druhým týmem v tabulce nastoupilo některé družstvo oslabené o jednoho hráče a ještě zvítězilo. V čase, kdy nám připadá, že se proti nám spiklo snad vše včetně domácího oddílu stolního tenisu, musím pochválit kluky za bojovnost a vůli. Soupeř možná ztratil koncentraci a věřil ve své snadné vítězství, možná nás i podcenil. Ale to by nesměli proti nim stát Pavel Stanislav, vynikající, neuvěřitelný výkon a zisk čtyř bodů, který soupeře přiváděl do stavu naprosté bezmoci a měnil je pouze v podavače míčků. Robert Laube jeho životní zápas. Pouze jedno zaváhání, ale tak bezchybný, nekompromisní a soustředěný výkon jsem u něho ještě neviděl. A Tomáš Vyskočil ziskem dvou bodů dílo zkázy pro hosty dokonal. I když on potřeboval trochu více namotivovat, předvedl výborný výkon. Soupeře decimoval svým podáním, výborným útokem ze svého forhendu a nevyčerpatelným fyzickým fondem.
Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz