AKTUALITY
stolní tenis 2012-11-09 21:59:12

Bechlín-Roudnice "D" 8-10 Těžký zápas ve kterém jsme museli skoro neustále dotahovat a až v samém závěru jsme strhli vítězství na svou stranu. Prémiový bod získal Venca Jaroš, který mohl při troše štěstí a trpělivosti zvítězit i třikrát, ale při některých výměnách je prostě "janek". Zbytek týmu má pochvalu za bojovnost a Pavel Stanislav za důležité vítězství nad nejlepším hráčem Bechlína Milanem Cedrychem v posledním zápase.

Roudnice "D"-Bohušovice 15-3 Poměrně jednoznačný zápas kdy jsme nepřipustili sebemenší komplikace. Po ostrém nástupu jsme se rychle ujali vedení 10-0, pak skóre pro soupeře upravil Petr Kirchner, který využil svůj materiál hlavně v zápasech s Tomášem Vyskočilem a Vaškem Jarošem, kterým tzv. "sajrajt" dělá ještě potíže.

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz