AKTUALITY
stolní tenis 2012-10-21 14:39:23

10.10. se hrálo druhé kolo OP1 Roudnice "D"-VTJ Litoměřice "B" ve kterém jsme zvítězili 10:8, kdy soupeř v závěru nebezpečně dotahoval, pro nás dobře rozehrané utkání. Výhru zachránil v posledním zápase Pavel Stanislav, který tak získal tři body a ještě vybojoval s Vencou Jarošem velice důležitou čtyřhru, pro kterého to bylo jediné přispění k výhře a na svůj první bod ve dvouhře stále čeká. Druhá čtyřhra též dobře a z Roberta Laubeho a Tomáše Vyskočila se stává spolehlivě bodující dvojice. Ve dvouhře má Robert ještě rezervy, ale i jeho dva body byly velice důležité. A Tomáš Vyskočil získal tři body a jeho přístup k zápasům a tréninková píle může být pro nás ostatní vzorem.

17.10. se střetla družstva Terezín"B"-Roudnice"D" v Terezíně. Zde jsme zvítězili 12:6. Toto je super výsledek jelikož jsme k tomuto utkání odjeli pouze se třemi hráči. Toto se stálo díky administrativní chybě (jako vždy) protože všichni naši náhradníci měli v ten samý den též mistrovské zápasy v jiných soutěžích. V tomto utkání ztratil jediný bod už za rozhodnutého stavu Tomáš Vyskočil, zbytek týmu Pavel s Robertem nenašli přemožitele a na zřejmě zaskočeného soupeře každý získal čtyři body.

Další, čtvrté kolo se hraje 24.10. v Roudnici a střetneme se s Lovosicemi.

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz