AKTUALITY
Petice dnes v Senátu ČR 2012-10-03 20:35:00

Výbor petiční, pro lidská práva, vědu, vzdělávání a kulturu Senátu ČR obdržel dnes z rukou pana Václava Kejře z Roudnice nad Labem " Petici za zachování gynekologicko- porodnického oddělení a dětského oddělení v Podřipské nemocnici v Roudnici nad Labem".

Veřejné slyšení v Senátu ČR za účasti vrcholných představitelů VZP, ministerstva zdravotnictví, organizátorů petice a senátorů by mělo proběhnout v blízké budoucnosti a mělo by navázat na veřejná slyšení petic za zachování nemocnice v Žatci/ 18 tis. podpisů/ a nemocnice v Brandýse nad Labem/ 10 tis. podpisů/, které již v Senátu projednávány byly.

V Roudnici nad Labem a v okolních obcích získala podřipská petice neuvěřitelných 14 tis. podpisů.

Roudnická nemocnice již získala pro zachování všech čtyř oddělení veřejnou politickou podporu od TOP 09, ČSSD a hejtmanky Jany Vaňhové. Proti rušení malých nemocnic se vyslovuje zejména kandidát na prezidenta ČR pan Jiří Dienstbier a kandidát na senátora za Litoměřicko, Podřipsko a Slánsko MUDr. Hassan Mezian.

Nemocnice

Nemocnice v Roudnici nad Labem funguje již 137 let.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz