AKTUALITY
Letní výtvarné dílny pro děti 2012-05-17 16:07:13

Letní výtvarné dílny v galerii

 

Již potřetí se budou v letošním roce konat oblíbené letní výtvarné dílny v  dětském ateliéru galerie. Pro velký zájem jsme letos stanovili dva termíny: v červenci od 10. do 13. 7. a v srpnu od 21. do 24. 8. Rádi u nás uvítáme děti od 6 do 15 let, které mají rády výtvarnou tvorbu a umění. Předchozích zkušeností netřeba. Nudit se u nás určitě nebudete!

Tak jako v minulých letech, objevíme spolu nové techniky, materiály a výtvarné postupy, oživíme si také tvorbu z minulých let. Nebude chybět výroba ručního papíru, PET art a recyklohrátky. Nově se podíváme také na klasickou fotografii a práci s fotografickým papírem.

Protože je kapacita ateliéru omezená, prosíme o přihlášky na výtvarné dílny předem do 30. 6. 2012. Nejnižší počet účastníků je 5, nejvíce se nás vejde do ateliéru 12. Tak neváhejte a přihlaste se na galerie@galerieroudnice.cz nebo na tel. čísle 416 837 301. Cena za jeden den v ateliéru je stále 50 Kč za osobu. Těším se na vás!

 

                                                                                              Jaroslava Michalcová

                                                                                      kurátorka pro práci s veřejností

Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz