AKTUALITY
stolní tenis 2012-03-16 10:38:32

Ve středu jsme odehráli poslední kolo Okresní ligy. Litoměřice "C"-Roudnice "C" 4-14. Soupeř byl oslaben o svého nejlepšího hráče Jirku Sekyru a nastoupil pouze se třemi hráči a tím se předem odsoudil k porážce. Za nás opět exceloval Pavel Stanislav, který nenašel přemožitele a upevnil si tak místo naší letošní jedničky. My ostatní jsme už tak bezchybní nebyli, ale bojovalo se o každý míč jelikož ve hře ještě bylo pořadí v týmu. Konečné pořadí vypadá takto o jedničce jsem se už zmínil a letos byl Pavel nedostižný, na druhém místě skončil Zdeněk Sedláček, kterému ale nervozita trochu svazovala ruce a o pouhý jeden vyhraný zápas pozici dvojky uhájil před třetím dotírajícím Jirkou Sedláčkem, který naopak čelil ataku našeho čtvrtého v pořadí Roberta Laubeho, který v posledních zápasech chytil slušnou formu a nechtěl se s čtvrtým postem smířit.

V konečném pořadí jsme skončili na druhém místě za družstvem Štětí "B" které vyhrálo zaslouženě a za celou sezonu neprohrálo. Do další sezony chceme udržet toto složení týmu, to by se mohlo podařit, jelikož nikdo neplánuje stěhování nebo ukončení aktivní činnosti, případně ještě vhodně doplnit o dalšího náhradníka, aby na to Tomáš Hrádek nebyl sám.

Systém hraní pro příští sezonu je ještě v jednání, uvažuje se o rozšíření Krajské soutěže a v tom případě by postupovali dva účastníci Okresní ligy. Tak se necháme překvapit jak to kdo vymyslí, protože pokud by se hrálo podle starého systému tzn. hrací dny sobota a neděle a to z časových důvodů pro nás nepřipadá v úvahu, další důvod pro nás je, že postupuje ten kdo si to uhrál čili vítěz.

Na závěr bych opět vyzdvihl přednost našeho týmu a tím je vyrovnanost hráčů, všichni jsme se dostali přes slušných 60% úspěšnosti a naopak Pavel Stanislav měl na dosah vynikajících 80% u něho se jednalo o 10% nárust výkonosti oproti loňské sezoně. Celkové druhé místo pro nás není neúspěch i když před začátkem každé sezony máme vždy cíle jen ty nejvyšší a bude tomu tak i v té příští, ale na prvního jsme neměli nikdo.

Fanouškům děkujeme za podporu, rodinným příslušníkům za trpělivost a zvláštní poděkování patří značkám Citroen Xantia, že stále příjemně pohupuje a příspívá tak ke klidnému předzápasovému soustředění a Pilsner Urguell za příjemnou společnost při pozápasových debatách.

Konečné výsledky zde: http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=1436
                                 http://www.pinec.info/htm/zebricek/uspesnost/jednotlivci/?soutez=1436

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz