AKTUALITY
stolní tenis 2012-01-31 08:40:19

 Minulý týden jsme formálně odehráli utkání se Štětím "C" a zvítězili 16-2. Soupeř už asi pouze dohrává sezonu tak není kompletní a nebo to tzv. odehraje pouze po telefonu. Tak z tohoto vítězství nebyla ani taková radost proto o tomto zápase referuji až nyní.
 Včera jsme hráli v Litoměřicích s posledním mužstvem tabulky Litoměřice "D" a zvítězili v něm 13-5. Zápas byl celkem jednoznačný a za domácí bodoval hlavně Josef Hervert, ale i ten nestačil na naši letošní jedničku Pavla Stanislava, který byl donucen jet s horečkou a chřipkou. Místo Roberta Laubeho, ktereho též skolila zákeřná nemoc a ještě dopoledne byl rozhodnut dát svůj bojovný výkon k dispozici družstva, ale v odpoledních hodinách začal svůj boj s bacilem prohrávat a nakonec jsme museli narychlo povolat Tomáše Hrádka, který odvedl svůj standard, kdy bez treninku získal dva body.
 Další kolo odehrajeme ve středu 8.2. v domácí herně s Trezínem "C" od 18 hod.

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz