AKTUALITY
Špekáčky k vatře zajištěny 2011-10-25 21:11:58

 

Den republiky a Podřipska je připraven.

Děkujeme obci Krabčice- Rovné za finanční i organisační podporu lampionového průvodu a následující slavnostní vatry. Účastníci si letos poprvé nemusí nosit uzeninu z domova, protože špekáčky, hořčice, kečup a chléb budou připraveny zdarma na Kramářském place. 

Dalšími novinkami jsou letos ukázky moderní hasičské techniky na návsi v Rovném i na Kramářském place, netradiční hádání historické osobnosti s věcnou cenou pro vítěze, účast historických podřipských spolků, tradiční recitace básniček, vyprávění, zpěv národních písní a zpěv národní hymny.

Slavnostní vatra by za dobrého počasí měla být viditelná až z Roudnice nad Labem.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz