AKTUALITY
stolní tenis 2011-10-09 13:18:05

 V pátek 7.10.2011 začla nová sezona Okresní ligy ve stolním tenise. První kolo jseme zahájili roudnickým derby s družstvem "D" které se již tradičně na nás posílilo a chtělo nás co možná nejvíce potrápit. I když jim odešel jejich nejlepší hráč Kysilka, tak své družstvo vhodně doplnili dvěma dobrými plejery. Po těžkém boji se nám podařilo vítězství strhnout na svou stranu až v samém závěru tohoto mače, družstvo Roudnice "C" - Roudnice "D" 10:8. Za družstvo C nastoupili Sedlášek Zdeněk, Stanislav Pavel, Sedláček Jiří a Laube Robert.
 Další kolo se hraje ve středu 12.10.2011 v herně stolního tenisu na 2.ZŠ v Jungmannově ul. a utkáme se s družstvem Bechlína a v tomto zápase bychom měli být favoritem i když favoritem celé soutěže budou pravděpodobně obě družstva ze Štětí.

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz