AKTUALITY
Bravo, Jitko Čechová 2011-09-07 23:52:59

Jitka Čechová dokázala dnes uchvátit návštěvníky svého koncertu v zámecké kapli roudnického zámku. Před zraky 160 platících diváků/ vyprodáno/ přesvědčila Roudnici nad Labem i Podřipsko o své výjimečnosti.

Koncert začal s několikaminutovým zpožděním, protože se interpretka zdržela v zácpě na D1 před Prahou. Po několika taktech bylo ale jasné, že diváci jsou svědky ojedinělého zážitku. Slyšeli jsme nejtěžší party Schumanna, Liszta a především přetěžkou skladbu " Koncertní etuda C dur" od Bedřicha Smetany, která jinak konzervativní diváky v Roudnici nad Labem podnítila k ovacím ve stoje. 

Jitka Čechová vyprodala již druhý rok po sobě akusticky nejlepší sál na Podřipsku. 

Děkujeme za mimořádný zážitek, který nám naše rodačka připravila.  

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz