AKTUALITY
Pivovar Lobeč happening 2011-09-02 09:31:15
Přijďte si prožít průmyslové dědictví a pokusit se s námi o jeho oživení postindustriálními prostředky.

Happening se koná v rámci 6. mezinárodního bienále Industriální stopy a byl rovněž zařazen na program Dnů evropského kulturního dědictví (EHD).

Lobeč se nachází na okraji Kokořínska, cca 60 km od Prahy, poblíž města Mšeno. Bývalý pivovar čp. 34 leží v údolí uprostřed vsi. 
Akce se odehraje v neděli 11.9.2011 od 10 hodin, ukončení je plánováno na 18. hodinu.
Vstupné bude dobrovolné.

Doprava do Lobče je v neděli nejjistější individuální, autem nebo na kole. Zaparkovat je možné na dvoře zámku Lobeč. Kromě možnosti jednoduchého občerstvení u pivovaru a otevření zámeckého vinného sklepa, budou na zámku pro návštěvníky připravena teplá jídla.
V případě zájmu bude možné si na zámku rezervovat i ubytování (http://dvur.dvur-lobec.cz).

Více o projektu: www.pivovarlobec.cz
Pokud nám účast předem potvrdíte, pomůže nám to v organizaci akce.
 
Pivovar Lobeč 
Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz