AKTUALITY
Protestní akce - dům č. 1601 - Praha 2011-06-07 09:24:43

Dovolte, abych Vás informovala o aktivitě Klubu Za starou Prahu ve věci nesouhlasu s demolicí domu čp. 1601 na nároží Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Včera jsme publikovali Veřejný občanský protest, k němuž se můžete podpisem připojit i Vy.

P5idat se k protestu.

Zároveň organizujeme protestní shromáždění, které proběhne v úterý 7.6. od 17.00 na Václavském náměstí přímo před ohroženým domem. Na shromáždění vystoupí lidé z řad odborníků a významných osobností pražského života. Na závěr shromáždění půjdeme zapálit svíčky k sousednímu torzu fasády bývalé tiskárny - jako pietní vzpomínku na všechny zbytečně zničené domy v památkové rezervaci. DÚM Č. 1601 ALE ROZHODNĚ POHŘBÍT NENECHÁME! Svíčky a vtipné transparenty s sebou!

Zdraví K. Bečková

Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz