AKTUALITY
Články o víně 2010-11-07 17:14:29

Vážení čtenáři,

Na tomto místě byste se měli s nepravidelnou pravidelností setkávat s články o víně, které budou zaměřeny na náš kraj – Podřipsko. Jejich autorem je známý mělnický malovinař – Miroslav Říha (H.Baker: Kapesní průvodce po vinařstvích a vínech ČR 2007, str. 231).

Nebude se jednat o encyklopedii vína, ale spíše postřehy, poznání a pohled přímo z praxe. Mirek Vás svou vlastní formou seznámí se svým pohledem na víno a věříme, že dá inspiraci i těm, kteří o pěstování vína mají zájem.

Každopádně nám piště své názory a dotazy, velice rádi se o ně podělíme s ostatními čtenáři a dáme odpověď na otázky, jež neumíte řešit sami.

Za malovinaře Podřipska

Autor: Ing. Martin Krob

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz