AKTUALITY
Konec víceletého gymnázia 2011-04-10 19:44:10

Roudnickému víceletému gymnáziu zvoní hrana 

Po předjednání Radou Ústeckého kraje přichází konečná fáze rušení víceletého gymnázia v Roudnici nad Labem. Kdysi samostatné Horovo gymnázium se sloučí s Gymnáziem v Litoměřicích a získá název Polabské gymnázium. Polabské gymnázium smí otevřít jen jednu třídu víceletého gymnázia podle krajského pravidla: jedna škola jedna víceletá třída. Smutné je, že tak Roudnice nad Labem tuto třídu neotevře a třída se otevře jen v Litoměřicích. Dále v Roudnici nad Labem naštěstí zůstanou 2 třídy čtyřletého gymnázia. Dojíždění dětí do víceleté třídy/ děti od 11 let věku/ z Podřipska přes 20 km bude moci začít.

Kdo chce hlasování vidět na vlastní oči, musí navštívit 23. zasedání Zastupitelstva Ústeckého kraje volební období 2008- 2012 dne 13. 4. 2011 od 10:00 hod v konferenčním sále Krajského úřadu Ústeckého kraje a počkat si na bod č. 37.

37) Sloučení příspěvkových organizací zřizovaných Ústeckým krajem

 

 

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz