AKTUALITY
Stolní tenis 2011-03-26 19:41:58

Ve středu 23.3. se odehrálo poslední 22 kolo Okresní ligy ve stolním tenisu. Utkání jsme byli opět nuceni odehrát se dvěma náhradníky a zápas Roudnice "C"-Libochovice "A" jsme prohráli 8-10. Na postavení v tabulce, ale tato prohra už neměla žádný vliv a v tomto ročníku jsme skončili na celkovém třetím místě za týmy VTJ Litoměřice a Roudnice "D".

První polovina sezony se pro nás vyvíjela dobře jelikož nebyli problémy se sestavou našeho týmu a byla naděje na vítězství v této soutěži. Bohužel v druhé polovině se už nepodařilo udržet nejsilnější možnou sestavu a i díky, řekl bych "administrativní lenosti" a neochoty roudnických funkcionářů nebyl na naši soupisku dopsán hráč který by mohl nahradit Tomáše Hanzlíka a proto jsme se po celou druhou polovinu potýkali s nedostatkem hráčů a propadli se až na třetí místo tabulky.

Přesto bych vyzdvihl některá pozitiva např. vyrovnanost hráčů Roberta Laubeho, Pavla Stanislava a Jiřího Sedláčka kteří měli slušnou úspěšnost přes 65% a tvořili pilíř "céčka" a dále pak vítězství nad prvním týmem VTJ Litoměřice kterému jsme tak uštědřili jedinou prohru v soutěži.

Plán na sezonu 2011-12 je vybojovat první místo. Pokud získáme do týmu Zdeňka Sedláčka, který má už zkušenosti z Krajské ligy první třídy a měl by proto být naším lídrem, proto zisk prvního místa musí být náš cíl a vše ostatní bude neúspěch.

Díkujeme všem za podporu a že jste nám drželi palce.

Kompletní výsledky a žebříček jednotlivců možno zhlédnout zde: http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=993

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz