AKTUALITY
Stolní tenis 2011-02-03 20:11:49

Včera Roudnice "C" odehrála již 16. kolo Okresní ligy s družstvem SK Štětí "D" a domácí porazili hosty 16-2. Výsledek mohl být pro štětské ještě drtivější, ale domací hráč dva zápasy ze zdravotních důvodů vzdal. Ale aby nebyl výsledek přeceňován, musím uvést, že hosté byli značně oslabeni a k zápasu byli nuceni nastoupit bez svých opor ze základní sestavy.

Příští kolo se odehraje 9.2. a Roudnice bude hostit KBO Litoměřice "D" a z důvodu odjezdu kompletního roudnického "céčka " na hory se bude pravděpodobně jednat pouze o symbolické "odpinkání" tohoto klání. Ale nechme se překvapit jak se předvede roudnická rezerva. Zprávu z tohoto zápasu si zde proto přečtete až s týdenním zpožděním.

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz