AKTUALITY
Stolní tenis 2010-12-18 15:43:45

Včera se odehrálo poslední kolo první poloviny Okresní ligy mezi Roudnicí "C" a Libochovicemi "A", které skončilo vítězstvím Roudnických hráčů 14-4. Odvety se začínají hrát 5.1.2011 kdy se liga přesune do své druhé poloviny a k derby proti sobě nastoupí družstva z Roudnice "C" a "D". Jelikož vedoucí tým tabulky družstvo VTJ v 10. kole zaváhalo remízou 9-9 s KBO LT a tím se jeho náskok na druhý tým Roudnice "C" snížil na pouhý jeden bod jsou šance na postup, v tabulce prvních dvou mužstev, stále vyrovnané.
O úspěšnou reprezentaci v letošním roce se zasloužili tito hráči Tomáš Hanzlík, Robert Laube, Pavel Stanislav, Jiří Sedláček a Tonda Spurný(řazeno podle úspěšnosti). Dále bych chtěl zmínit přednost týmu a tím je jeho vyrovnanost, kdy rozdíl mezi jednotlivými hráči je pouze několik procent, proto doufám, že se podáří toto složení udržet i v příštím roce 2011 a budeme nastupovat k většině svých zápasů ve stejné sestavě.

Autor: Jiří Sedláček

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz