AKTUALITY
PIVOVAR v Roudnici nad Labem - téma Reportéři ČT 2010-11-07 17:01:49

Dne 20. července byla odvysílána reportář o tom jak se MÚ v Roudnici úspěšně snaží likvidovat barokní památku - roudnický Pivovar. Pokud chcete vědět více podívejte se na reportáž on-line zde z archívu ČT. Reportáž je druhá v pořadí ve videozáznamu.

Zdroj archív ČT24. www.ct24.cz

Reakce roudnických radních je dostupná na adrese:

http://www.roudnicenl.cz/medialni-servis/tv-vysilani/1752-roudnicky-pivovar-k-reportazi-ct.html

Vyjádření občanských sdružení:

Musíme reagovat na projevy radních v roudnické kabelové televizi.
Občanská sdružení tvrdí zásadně, že nejlevnější řešení vzniklé situace je provizorní zastřešení, zajištění římsy a zabezpečení štítů. Tato varianta je mnohonásobně levnější, než zamýšlená úplná demolice objektu o které uvažují radní.
Další rekonstrukce je pak již otázkou odborné diskuse a žádost o dotaci na tak významnou památku by jistě probíhala za účasti fondů EU.

Žádáme vedení města o možnost vyjádřit svůj názor v MIS televizi, v Roudnických novinách a na internetových stránkách města Roudnice nad Labem.

Akad. mal. Jiří Brodský, MUDr. Ondřej Krajník 

Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz