AKTUALITY
Cyklovýlet do Doksan 2010-06-11 20:30:14

Cyklovýlet

V neděli 13. 6. 2010 proběhne první organisovaný cyklovýlet po stopách starodávné zemské stezky, která se jmenovala Doksanská cesta. Spojovala prosperující panství Doksany s biskupskou Roudnicí nad Labem. Sraz účastníků je u kaple sv. Rozálie/ u ČSAD/ v 9:00 hod.

Atrakcí výletu je opékání vuřtů a shlédnutí rozkvetlého tulipánovníku v doksanské zámecké zahradě. Pokud bude cesta zajímavá označíme stezku jako oficiální cyklostezku, která by spojovala Labskou cyklostezku a cyklostezku Ohře. Jede se mimo automobilový provoz, účast dětí vítána.

Vlastivědný spolek Říp, o. s.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz