AKTUALITY
Květinová show v Libochovicích 2009-08-07 08:13:48

Květinová show firmy ANETTE
Květinová show 2009 má letos výročí..Slavíme 15 let od prvního pokusu předvést naši práci  a přiblížit naše květinové nápady našim příznivcům jinde než běžně v obchodě. Za všechny roky zpátky děkujeme všem návštěvníkům za Vaši přízeňvšem sponzorům, kteří pravidelně spojují svoje jméno s námi a srdečně zveme na letošní akci, která má téma ROZKVETLÝ CIRKUS aneb květiny pod šapitó.
Uskuteční se v sobotu 8.8. od 14 a 17 hod a v neděli 9.8.od 14 hod. Vystoupí opět skoro 60 učinkujících od 2 do 70 let v dvouhodinovém programu rozděleném na svatební část, kde vám předvedeme opět to nejnovější co umíme ve svatební vazbě. Druhá část bude  velká fantazie a máte-li rádi cirkus a jeho atmosféru, tak pojďte do manéže... V hlavní roli sice nebudou artistická čísla, ale naše květiny, ale těšit se přesto můžete na drezůru koní i šelem, na klauny i žongléry, fakíra i kouzelníka, krásné krasojezdkyně i mužné siláky...nápady a barvami cirkus jen hýří.Věříme v přízeň počasí a Vás diváků..Vstupné bude opět pouze dobrovolné a podpoří a pomůže charitativním projektům. Letos opět litoměřickému Klokánků a léčebně dlouhodobě nemocných .Takže hurá do manéže, která vznikne na nádvoří Státního zámku v Libochovicích o tradiční Svatovavřinecké libochovické pouti.

Vice informací najdete na www.anette.cz

 

Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz