AKTUALITY
Jak se dostat na Řípskou pouť 0000-00-00 00:00:00
Pro Roudničaky: Budou vám jezdit speciální autobusy (vždycky to tak bylo, ale ověřené to nemám), jezdili vždy z Karlova náměstí. Jinak máte možnost vyrazit vlakem do Vražkova a pak po svých:)

Pokud jste z Prahy doporučuji jet vlakem do Vraňan a tam přestoupit na vlak ve směru Straškov. Nejblíž k Řípu je to z obce Ctiněves. Pokud náhodou zapomenete ve Vraňanech vystoupit, tak nezoufejte a vystupte v Roudnici nad Labem (pak pro vás platí totéž co pro Roudničáky). Taky máte možnost jet busem z Prahy - Florence do obce Straškov a poté po svých nebo ještě využít služeb ČD Straškov.

Zde najdete mapku , kde jsou modře vyznačeny body odkud je ideální vydat se pěšky. Červeně jsou označeny dopravní uzly. Pokud máte nějaké připomínky nebo otázky, tak to napište do diskuse.
Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz