AKTUALITY
Výstavy v galerii 2009-04-24 22:30:22

dovolujeme si Vás pozvat na zahájení výstav Moniky Havlíčkové - Hippodrom a Ivy Mašínové - Potichu, které se konají v rámci cyklu "Nová jména".

Slavnostní vernisáž obou výstav se již konala ve čtvrtek 23. dubna 2009 od 17 hodin. Výstavy zahájila jejich autorka PhDr. Alena Potůčková, ředitelka Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem. V hudebním programu BLUES vystoupila Barbora Tmějová - zpěv a Milan Pluhař - akustická kytara.

Obě výstavy potrvají do 14. června 2009. Podpořilo je Ministerstvo kultury České republiky

K výstavě Moniky Havlíčkové Hippodrom jsme již na tuto sobotu, t.j. 25. dubna, připravili od 14 hodin výtvarnou dílnu pro malé i velké s názvem Já mám koně...

Zkusíme si koně nejen namalovat, ale i vymodelovat a přispějeme tak k vytvoření největšího stáda koní v rámci celé výstavy.

Těšíme se na Vaši návštěvu..

 Monika Havlíčková - Hippodrom

Hippodrom 

Iva Mašínová - Potichu 

Potichu 

Já mám koně... 

Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz