AKTUALITY
Nová in- line dráha v Račicích 2008-09-07 20:36:45

Otevření nové in- line dráhy v Račicích dne 20. 9. 2008.

Dne 20. 9. 2008 se na veslařském kanále v Račicíh otevírá nový asfaltový povrch přímo v areálu. Bude měřit 5 km a je z něj zcela vyloučena motorizovaná doprava.

První akcí na novém oválu bude poslední díl O2 InLine CUPu, osmidílného rotujícího festivalu Českomoravského poháru na inline bruslích, letos spojený s koncerty kapel Post It, Airfare, Fast Food a dalších, na které bude vstup zdarma a uskuteční se 20. 9. 2008 právě v Račicích. Pořadatel tak neslibuje jen sportovní, ale také kulturní zážitek, který by měl napomoci celkové relaxaci po závodě.

Pro veřejnost jsou otevřeny i závody dětí nebo závody rodičů s kočárky, prezentace je dopoledne před závody.

Otevírá se tak nejdelší in- line dráha v regionu s kompletním zázemím pro sportovce.

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz