AKTUALITY
Květinová show v Libochovicích 2008-08-05 22:43:37

Letos proběhne 14.ročník na téma *Ve znamení zvěrokruhu.* Opět na nádvoří Státního zámku v Libochovicích, ve dnech *9. a 10.8.2008.* V sobotu 9.8. se uskuteční dvě představení - první *od 14 hod,* druhé od 17 hod.* v neděli 10.8. jedno představení od* 14 hod.* Letošní téma je velmi zajímavé a horoskopy a znamení zvěrokruhu se budou prolínat jak svatební částí tak částí fantazijní. Na výstupy se chystá kolem 60 učinkujících ve věku od 2 do 65 let.
Protože vstupné je pouze dobrovolné, po skončení akce v neděli bude opět možné květiny zakoupit a přispět tak na podporu Klokánku v Litoměřicích, tak na Hospic. Sv.Štěpána, kam peníze poukážeme.

 

 


 

Autor: Jiří Podrábský DiS

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz