AKTUALITY
Michal Viewegh v Roudnici n. L. 2008-06-07 10:11:27

Podřipské čtení 7. ročník

Michal Viewegh, náš nejúspěšnější spisovatel, bude v úterý 10.6. 2008 od 18:00 hod v roudnické knihovně vyprávět o své tvorbě a představí své knihy, ze kterých bude číst ukázky.

Michal Viewegh se narodil roku 1962, žije v Praze a Sázavě. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, obor český jazyk a literatura- pedagogika. Tři roky učil na základní škole a později jako redaktor v nakladatelství Český spisovatel. Od roku 1995 se plně věnuje spisovatelské profesi. Jeho knihy byly přeloženy do 19 jazyků a dočkaly se pěti filmových zpracování. Za knihu Báječná léta pod psa získal spisovatel cenu Jiřího Ortena.

 

Autor: MUDr. Ondřej Krajník

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz