AKTUALITY
Fotbal - reportáž z utkání III. A třídy, Rovné B – Vědomice 2007-05-07 23:43:26

III.třída dospělých skupina "A"

21.kolo – 6.5.2007

Rovné B – Vědomice 4:1 (2:1)

Do vedení se ve třetí minutě dostal hostující tým střelou z 25m po chybě brankáře, kterému po lehké střele proklouzl míč mezi prsty. To byl impuls pro domácí hráče, kteří hlavně útočným duem Hrach, Balcar zaměstnávali obranu a gólmana hostí. Do poločasu domácí dokázali otočit skóre na svoji stranu Burdou a Trčem z  pokutového kopu, po faulu na Hracha.

Druhý poločas byl zcela v režii domácího týmu. Zkušený a nestárnoucí Hrach se dokázal dvakrát prosadit do střelecké listiny, ale nemuselo zůstat jen u těchto gólů. Vědomický tým ohrožoval domácího brankáře jen sporadicky a zdá se, že se zase o trochu přiblížil sestupovým vodám.

Branky: Burda,Trč, 2x Hrach - Beran

Domácí: Fuksa – Hrach, Kikal, Kejval, Trč, Barcal, Franc, Peev, Cuchý, Burda, Trnka (stř.Prchal, Týle)


Hosté: Vágner – Váňa, Hyťha, Dlouhý, Beran, Vavřina, Brotánek, Horejsek, Český, Hořejší, Zaleš (stř. Šťástka, Sekera)


Diváků: 50

Autor: Petr Kikal

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz