AKTUALITY
Fotbal - reportáž z utkání III. A třídy, Rovné B – SK Hrobce 2007-04-19 09:52:05

III.třída dospělých skupina "A"

19.kolo – 18.4.2007

Rovné B – SK Hrobce 1:3 (1:1)

V předehrávaném 19. kole zavítal vedoucí celek a horký favorit na postup SK Hrobce na půdu rezervy Podřípanu Rovné a bylo se na co dívat. V dresu hostujícího celku nastoupil bývalý reprezentant a slávista Ivo Knoflíček a řada dalších hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží. První poločas byl nečekaně vyrovnaný. Aktivně hrající domácí s řadou dorostenců zaměstnávali hostujícího brankáře Vodochodského z rychlých brejků, především duo Barcal, Hrach. Do vedení se dostal domácí celek po rychlém protiútoku, skóroval Barcal. Po řadě šancí na obou stranách se podařilo před koncem poločasu vyrovnat hostujícímu Hančlovi.

Ve druhém poločase se aktivita přesunula do řad hostujícího celku a po chybách domácí obrany se ujaly Hrobce vedení Knoflíčkem, který se dokázal prosadit ještě jednou.

Závěr zápasu byl již v režii hostujícího týmu, který si již výsledek pohlídal.

Domácí: Fuksa – Hrach, Kikal, Kejval, Prchal, Kunert, Kaiser, Trč, Syrový, Holek, Barcal


Hosté: Vodochodský, Vojta, Bedlivý, Henych, Pavlíček, Hančl, Polášek, Neruda, Beran, Motejl, Knoflíček (stř. Hamták, Hauser)


Diváků: 80

Autor: Petr Kikal

Kamera - HORA ŘÍP

POČASÍ NA PODŘIPSKU

TEPLOTA

SRÁŽKY

Alpská restaurace - přijďte ochutnat naše speciality     Stavebniny Straškov - Stavte s námi     Vaněk plus s.r.o. - Uhelné sklady     Agrotip - Ing. Blažek - Zemědělská technika     Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem     Lobkowicz Evets     www.mlekozvrazkova.cz - informace o mléčném automatu ve Vražkové a Škodově statku     e-vany - kvalitní česká vana přímo od výrobce     Ginkozahrady     Petr Benetka - nejen umělecký kovář a zámečník     Duoton     MojePodřipsko.cz